Schneider EPH0100162 Asfora Çerçevesiz Çelik Anahtar-3606480730108
%72
374,16 TL
104,76 TL
KDV Dahil
Marka
Stok Kodu
EPH0100162
Barkod Kodu
Fiyat
311,80 TL + KDV
*104,76 TL den başlayan taksitlerle!
Bugün 14:00'dan önce sipariş verdiğinizde aynı gün kargoda!
Açıklama
Schneider Electric Asfora anahtar EPH0100162 çelik renkli sabitleme çerçeveli bir mekanizmadır ve 1 külbütörlüdür Bu 1 kutuplu 1 yönlü bir anahtardır Sabitleme modu vidalar veya kelepçelerdir Ve bu anahtarın anma akımı, güç aralığı 2300W olan 10AX'dir 71 mm, 71 mm ve 43 mm sırasıyla genişlik, yükseklik ve derinliktir ve 15 mm'lik bir çıkıntı derinliği bulunmaktadır Gömme montaj, kutusu yüzeye girintili olacak ve bu nedenle çıkıntı yapmayacak şekilde etkinleştirilmiştir Aşınmaya ve korozyona karşı daha dirençli hale gelen boyalı yüzey kaplamasına sahiptir IP20 koruma derecesine de ulaşır Bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir Anahtar, ABS'den (akrilonitril bütadien-stiren) yapılmıştır ve bu da onu mümkün olduğu kadar dayanıklı hale getirir Bağlantı malzemesi bakır olan bu anahtar oldukça dayanıklıdır NF, TSE, VDE belgelerini de almıştır Cihaz, IEC 60669-1 standardını da karşılamaktadır Ayrıca CE, UKR kalite etiketine sahiptir Ayrıca, ailenizi her zaman koruyan yeşil premium bir üründür Ve çevreye ve sağlığınıza her zaman özen gösteren bu ürün civa içermemektedir Güncellenmiş Asfora anahtarlarında artık daha küçük, daha kompakt eklentiler, profilli bir sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve salım butonları ve geri dönüş yaylı geniş, profilli kelepçeler bulunur, ve bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar
Teknik Özellikler
Ana
Range Asfora
Ürün ya da bileşen tipi Ayırma
cihaz sunumu Sabitleme çerçeveli mekanizma
yük tipi Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W
renk tonu Çelik
renk tonu Çelik
ambalaj tipi Yatay paketleme
Tamamlayıcı
Cihaz Montajı Sıva altı
anahtar fonksiyonu Anahtar
anahtar sayısı 1
güç aralığı 2300 W
nominal akım 10 AX -de 250 V AC
bağlantılar - terminaller Vidasız terminaller
kabloların sayısı 2 kablo(lar) 2,5 mm²
kablo sertliği Esnek
Sert
Sabit damarlı
tel sıyırma uzunluğu 13,0 mm
malzeme ABS (akrilonitril butadiyen stiren)
yüzey dış görünümü Boyalı
iletken malzeme Bakır
sabitleme modu Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm
Yükseklik 71 mm
Genişlik 71 mm
Derinlik 43,0 mm
çıkıntı derinliği 15 mm
Ürün ağırlığı 0,0585 kg
Ortam
Standartlar IEC 60669-1
Ürün sertifikaları TSE
VDE
NF
kalite etiketleri CE
UKR
IP koruma derecesi IP20
Nominal çalışma ortam sıcaklığı -5…40 °C