Schneider EZ9F23106 1x6A 3kA B Tip Otomatik Sigorta
%60
370,68 TL
148,27 TL
KDV Dahil
Marka
Stok Kodu
EZ9F23106
Barkod Kodu
Fiyat
*148,27 TL den başlayan taksitlerle!
Bugün 14:00'dan önce sipariş verdiğinizde aynı gün kargoda!
Schneider EZ9F23106 1x6A 3kA B Tip Otomatik Sigorta'nın özellikleri:
  • Anma kısa devre kesme kapasitesi IEC 60898-1 Standardına uygun olarak 230VAC'de 3000A'e kadar çıkar. Ayrıca EN/IEC 60947-2 Standardına uygun 25kA / 24...48VDC'dir. Bu, güvenlik açısından önemli bir özelliktir ve güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır.
  • Çalışma voltajı 230VAC'dir ve anma yalıtım voltajı 500VAC'dir. Anma darbe dayanıklılık voltajı ise 4kV'dir.
  • Modüler kurulum için DIN rayı üzerine monte edilebilir. Ürün rengi açık gridir (RAL7035) ve ebatları (G) 18mm x (Y) 81mm x (D) 66.5mm'dir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider EZ9F23106 1x6A 3kA B Tip Otomatik Sigorta EZ9F23106